Російський журналіст Аркадій Бабченко виїхав з України

Аркадій Бабченко в Ізраїлі – журналіст Бабченко залишив Україну

Російський журналіст Аркадій Бабченко, "вбивство" якого у травні 2018 року в Києві інсценувала СБУ, виїхав з України до Ізраїлю. Об этом сообщает pozitciya.in.ua со ссылкой на СМИ.

Свій від’їзд Бабченко анонсував ще пів року тому – перед президентськими виборами, про це він нагадав на своїй фейсбук-сторінці.

Знайте більше: Аркадій Бабченко залишив Україну: біографія журналіста

"Якщо Україна вибере "кандидата Х" – ​​я зараз без персоналій, я про загальну тенденцію в країні – я наступного ж дня починаю запуск процесу "я звалюю". Рівно пів року тому написано... Я сказав. Я зробив", – написав він.

Бабченко зазначив, що протягом цього часу в коментарях до його дописів у соцмережах "слиною захлиналися – Бабченко, ми вибрали Зеленського, звалюй, як обіцяв".

Ну, ось. Пацан сказав, пацан зробив. Портнов приїхав – Бабченко поїхав,
– наголосив журналіст.

Бабченко наголосив, що не хоче "сидіти і гадати, почнеться чи не почнеться в рамках нової концепції "мир-дружба-жвачка" обмін екстрадиціями". Він додав, що краще "це без нього, поки за парканчиком постоїть". При цьому Бабченко не розуміє. чому його від’їзд викликав резонанс.

"В країні повзуче захоплення влади, капітуляція і відкат в дев’яності – за оптимістичним сценарієм – про що б написати", – пояснив він.

Бабченко повідомив, що виїхав до Ізраїлю і має намір у майбутньому повернутись в Україну.

Три години льоту, і я в Києві... Я повернусь. Це тимчасова евакувція. Зе – поки що мій президент. Україна – моя країна. жити збираюся саме в ній,
– написав він у коментарях до допису.

Що відомо про "вбивство" Аркадія Бабченка в Україні?

  • 29 травня 2018 року з’явилась інформація, що російського журналіста Аркадія Бабченка нібито розстріляли на порозі його квартири у Києві. Були навіть фото.
  • 30 травня голова СБУ Василь Грицак заявив, що Бабченко насправді живий. Це була лише частина спецоперації, аби попередити справжнє вбивство.
  • В СБУ пояснили, що російські спецслужби нібито завербували українця, який найняв для вбивства колишнього АТОвця. Однак той СБУ, а організатору сказав, що "вбивство відбулось".
  • "Організатором" виявився Борис Герман, який також проходить як обвинувачений в інших кримінальних справах. Герман назвав "замовника з фонду Путіна" – ним нібито є громадянин України В’ячеслав Пивоварник.
  • За даними прокуратури, пивоварник переховується від слідства на території Російської Федерації. 19 червня 2018 року його оголосили в розшук. Йому інкримінують державну зраду, фінансування тероризму та незаконне поводження зі зброєю.
  • Ще один ексфігурант справи Бабченка Тарас Стельмашенко отримав умовний термін за незаконне зберігання зброї. Обвинувачення в тероризмі з нього зняли та відпустили з-під варти.

Джерело статті: “http://24tv.ua/vidomiy_rosiyskiy_zhurnalist_arkadiy_babchenko_zalishiv_ukrayinu_n1228625”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя