У нас знову з’явилися біженці з "сірої" зони, - екскомандир з "Айдару" Євген Дикий


Початок відступу ЗСУ зі своїх позицій в межах "розведення сил" на лінії фронту породив нову хвилю проукраїнськи налаштованих біженців

Про це експерт Міжнародного інституту демократії та колишній командир "дикої" роти добровольчого батальйону "Айдар" Євген Дикий заявив 3 листопада 2019 року в ефірі Громадського радіо, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает novykyiv.in.ua со ссылкой на СМИ.

"В нас знову з’явилися біженці (переселенці – ред.) з оцієї зони, яка тепер "сіріє", яку залишають між сторонами, почали вже виїздити проукраїнськи налаштовані громадяни", — зазначив він.

На уточнююче запитання "У вас є такі дані?" ветеран відповів:

"Так. Бо вони чудово знають, що їх чекає. Ми знаємо, що траплялося з людьми, які підтримували українську армію, коли в серпні 2014-го під наступами регулярних російських частин нам довелося відступити. Ми чудово знаємо, що було на тих територіях, які ми тоді залишили. І ці люди це знають, тому зараз вони тікають. Але Зеленського це не цікавить. Поки що в бажанні зустрітися з Путіним він вже створив нову хвилю переселенців. Так, вона (хвиля — ред.) ще невелика, тому що йдеться про розведення лише в двох точках, але якщо те саме станеться, як він хоче, вздовж всієї лінії, це вже будуть тисячі, якщо не десятки тисяч людей", — наголосив Дикий.

  • Як вже повідомлялося, проукраїнське населення по цей бік лінії розмежування в паніці через "розведення сил" на Донбасі.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/03/u_nas_znovu_zyavylysya_bizhenci_z_quotsiroyiquot_zony_ekskomandyr_z_quotaydaruquot_yevgen_dykyy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя