У Львові виступить оркестр Військово-повітряних сил США

У Львівській національній опері до Дня захисника України під час концерту "Музика свободи" 9 жовтня звучатиме джаз у виконанні музикантів Військово-повітряних сил США в Європі. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

У Львові виступить оркестр Військово-повітряних сил США


Разом із американськими джазменами також виступатиме Національний президентський оркестр та камерний оркестр Оперного театру. Об этом сообщает kobita.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зауважимо, що від моменту заснування у 1943 році музиканти оркестру Військово-повітряних сил США дали більше 20 000 концертів. Легендарний оркестр, що розташований на військовій базі Рамштайн в Німеччині, знаменитий виступами для монархів і глав держав.


Їх часто називають музичними послами Америки: джазмени у військових одностроях подорожують світом з концертами, об’єднують людей через музику. Цього року The USAFE Band відкриває урочистості на честь Дня захисника України у Львівській національній опері.


Програма, яку вони привезли цьогоріч в Україну, присвячена героїчній історії збройних сил України та США.


Зі сцени опери прозвучать знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, Бінга Кросбі і Елвіса Преслі. На гостей Опери чекає парад прем’єр: надихаючий американський джаз часів Другої світової війни і свінгові версії українських патріотичних пісень ʺМногая літаʺ, ʺЧервона калинаʺ, ʺЛента за лентоюʺ.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_vystupyt_orkestr_viyskovopovitryanyh_syl_ssha_327720.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя