У Раді створили об’єднання для захисту ФОПів

Депутат від «Слуги народу» Роксолана Підласа
Депутат від «Слуги народу» Роксолана Підласа
Фото: facebook.com


Об’єднання відстоюватиме збереження чинних умов роботи для ФОПів, в тому числі збереження спрощеної системи оподаткування та існуючих груп Об этом сообщает tp0532.in.ua со ссылкой на СМИ.У Верховній Раді створили міжфракційне депутатське об’єднання «За ФОПів», учасники об’єднання обіцяють захищати малий бізнес. Про це повідомила у Facebook депутат від «Слуги народу» Роксолана Підласа.


«Ми в минулому — ФОПи. Багато з нас працювали в сфері послуг: організація заходів, PR, консультаційні послуги тощо. Ми — за малий бізнес, ми захищаємо ФОПів, які або самостійно виробляють товари чи надають послуги, або наймають невелику кількість працівників», — написала Підласа.


За її словами, об’єднання буде відстоювати збереження чинних умов роботи для ФОПів, в тому числі збереження спрощеної системи оподаткування та існуючих груп.


«Ми створюємо міжфракційне об’єднання для того, щоб домогтися балансу в податковій і фіскальній політиці: детінізація, але не за рахунок ускладнення життя ФОПів. Ми пропонуємо збільшити ліміт обороту для третьої групи і переглянути статус першої групи. Крім того, ми — тільки за спрощення механізму сплати податків і скорочення контактів з чиновниками. Всі ФОПи можуть звертатися до нас за підтримкою їхніх інтересів в парламенті», — наголосила вона.


«У той же час ми бачимо, що великий бізнес часто структурується як ФОПи. Держава бореться з ухиленням від сплати податків, і це зачіпає реальних підприємців, які працюють на економіку і чесно платять податки. Ми не повинні завдавати шкоди малому бізнесу в боротьбі з великими ухильниками», — зазначила Підласа.


Як повідомлялось, 29 вересня у Верховній Раді був зареєстрований проект постанови №2186 «Про Програму діяльності Кабінету міністрів України» та з’явився текст самого документа.


Зазначимо, якщо програма буде прийнята залою, цей уряд отримає річний імунітет від відставки.


Читайте також: Список мрій прем’єра Гончарука. Що не так з програмою нового уряду?

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-radi-stvorili-objednannya-dlya-zahistu-fopiv-630224.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя